Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rina Balaj bëhet nostalgjike për verën, publikon për fansat fotografi provokuese në bikini

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Rina ka publikuar për fansat një fotografi mjaft provokuese, të realizuar në plazh gjatë muajve të verës.

Reperja nga Istogu duket mjaft atraktive në bikini, teksa vë në pah linjat trupore.

“Përshëndetje”, shkroi ajo në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Rina përndryshe po vazhdon të shijojë lidhjen e saj me reperin Sin Boy, ndërsa është shumë aktive dhe e angazhuar me projekte të ndryshme muzikore.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...