Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rina Balaj merr vëmendje me linjat trupore në një foto të realizuar gjatë pushimeve të verës

Ajo është njëra nga personazhet publike më aktive dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Fjala është për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila njëherësh ndan imazhe dhe video të ndryshme me fansat e saj.

Artistja, e cila vetëm në Instagram numëron 228 mijë njerëz, së fundmi ka publikuar një fotografi të realizuar gjatë pushimeve në verë.

21 vjeçarja ka vënë në pah linjat atraktive, gjersa rrëmbeu gjithë vëmendjen me imazhin provokues.

“Këtu”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Ndërkohë që për të pasur një fizik të tillë, Rina prej vitesh është e angazhuar me ushtrime në palestër.

Artistja shqiptare gjithashtu këtë kohë ka qenë mjaft e zënë duke punuar në projektin e saj të ri.

Ashtu siç ka paralajmëruar, “Zjarr” plasohet më 20 nëntor i kompletuar edhe me videoklip.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...