Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rina Ramadani, djeg skenën e spektaklit ‘Miss Globe’

Në spektaklin e bukurisë botërore ‘Miss Globe 2020’ që në kushte Pandemie u mbajt në Tiranë me pjesëmarjen e 42 kandidateve nga mbarë bota, në këtë spektakël tirumfoi bukuroshja kosovare Lorinda Kolgeci e cila nga juria ndërkombëtare u shpall ‘Miss Globe 2020’.

Pos Lorindes si bukuroshe e Globit, të pranishmit i mahniti edhe këngëtarja kosovare Rina Ramadani e cili me këngën e saj premierë “Dorëzohem” i la të mahnitur të gjithë të pranishmit. Rina, si në paraqitje ashtu edhe në këndim tregoi se edhe këto skena të mëdha botërore, di më së miri të prezantojë këngën shqipe.

Ndërkohë që si pjesë e jurisë profesionale në këtë spektakël ka qenë dhe showman-i i njohur Avni Qahili.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...