Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Rindërtimi, Rama: Të përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja (VIDEO)

Është duke vazhduar procesi i rindërtimit të banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama këtë mëngjes ka publikuar pamjet e shtëpisë së re të familjes Domi.

Në një postim në Facebook, Rama thotë se qeveria është e përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja, shkruan Top Channel.

Postimi i plotë i Edi Ramës:

MIRËMËNGJES
dhe me shtëpinë e re të familjes Domi, të rilindur pas tërmetit të 26 nëntorit, si edhe me përkushtimin për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja, ju uroj një ditë të mbarë.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...