Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rita Ora mbulon fytyrën nga paparacët, teksa fotografohet në orët e vona në shoqëri të Chris Brown dhe familjes së tij

Chris Brown u pa nën shoqërinë e personave të njohur të mërkurën në mbrëmje ndërsa bëri një paraqitje në Soho me ish-të dashurën, Ammika Harris, dhe djalin e tyre të vogël Aeko.

Dyshja u takua me yllin shqiptaro-britanik, Rita Ora para se të bënin dalje të ndara nga një vend lokal në enklavën qendrore të Londrës, për t’u nisur më pas në shtëpitë e tyre përkatëse, shkruan DailyMail.

Duke u shfaqur e turpshme në mënyrë jo karakteristike, Rita, 29 vjeçe, mbuloi fytyrën e saj të njohur menjëherë ndërsa u ngjit në pjesën e pasme të veturës së saj përpara udhëtimit për në shtëpi.

Në një mbrëmje të ftohtë këngëtarja qëndroi e ngrohtë e veshur me një xhaketë të zezë dhe të rehatshme.

Duke u aksesuar me shije, Rita i shtoi pamjes së saj edhe më shumë magji me një çantë dore të markës “Chanel”, ndërsa unazat prej ari zbukuruan secilin nga gishtat e saj.

I përgatitur qartë për motin e vjeshtës britanike, Chris, 31 vjeç, kishte veshur xhaketën e tij të trashë mbi xhinse të ngushta dhe një palë atlete.

Në përputhje me udhëzimet e tanishme të shëndetit dhe sigurisë, ylli amerikan mbuloi fytyrën e tij me një maskë mbrojtëse ndërsa po kalonte nëpër rrugë me djalin dhjetë muajsh Aeko, që e mbante në krahë.

Këngëtari u pa pranë ish-bashkëshortes, Ammika, 27 vjeçe.

Kohët e fundit u zbulua se ylli kishte shfrytëzuar në maksimum kufizimet e udhëtimit të relaksuar duke u nisur për në Mbretërinë e Bashkuar për t’u ribashkuar me Ammikën dhe djalin e tyre.

Kthimi i tij në Londër vjen pasi ai u ndalua nga Britania e Madhe në vitin 2009, pas pranimit të fajësisë së tij për akuzën e sulmit nga ish-e dashura e tij, Rihanna.

Artistit më pas iu refuzua një vizë kur u përpoq të hynte në vend në vitin 2010 për turneun e tij muzikor.

Ministria e Brendshme tha në një deklaratë për BBC në atë kohë: “Ne rezervojmë të drejtën të refuzojmë hyrjen në MB për këdo që është fajtor për një vepër të rëndë penale. Siguria publike është një nga shqetësimet tona kryesore”.

Ai përfundoi dënimin e tij në vitin 2015 dhe duket se ndalimi i tij nga vendi është hequr që prej asaj kohe.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...