Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rita Ora merr vëmendje me veshjen transparente, teksa fotografohet në një studio muzikore

Ajo është e njohur për guximin e saj posaqërisht në modë e veshjet që zgjedh.

Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion të martën nga studioja muzikore.

Krijuesja e hitit “Anywhere”, 29 vjeçare, ka shfaqur figurën e mahnitshme në fustanin e tejdukshëm në disa poza që ndau me fansat në Instagram.

Ajo e mbrojti modestinë e saj me një palë pantallona të shkurtra të zeza me bel të lartë nën fustanin e tejdukshëm.

Bukuroshja bionde njëherësh veshi një xhaketë sportive të gjerë dhe kompletoi pamjen me një përzgjedhje unike të gjerdanëve dhe unazave.

Rita po ashtu u shfaq me geta të zeza dhe çizme të veçanta për pamjen ekstravagante, ndërsa ishte ulur në një karrige në dhomën e muzikës.

Biondja mbante flokët në formë të valëzuar dhe zgjodhi një grim ngjyrë kafe për t’u kombinuar me tërë këtë ‘look’.

Shfaqja atraktive e Orës vjen pas thashethemeve për fejesë me Romain Gavras, pasi u fotografua me një unazë diamanti në gishtin e martesës.

Megjithëse, ky lajm nuk u mohua e as pohua nga artistja shqiptare.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...