Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rita Ora provokon me dekoltenë e hapur në setin e ri fotografik

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, po tregohet shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur.

Së fundmi, ajo ka publikuar një set të ri fotografish në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku u shfaq mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar këtë herë me një model flokësh të lëpira, duke marrë kështu një pamje tejet tërheqëse në fytyrën e saj.

Ora kishte veshur një kostum gri, me një sako të hapur te pjesa e gjoksit, duke marrë kështu vëmendjen me dekoltenë e saj.

Në mbishkrimin e fotografive, 29-vjeçarja tha se moti i vranët gjatë këtyre ditëve, e ka bërë të lutur për ca ditë me diell.

“Duke u lutur për këtë shi që të ndalet”, ka shkruar Rita Ora në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Ajo u ka premtuar fansave se shumë shpejt do të sjellë këngën e re të saj, që do t’i pasojë projektit muzikor “How to be lonely” që ajo e solli në muajin mars.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...