Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Rob Kardashian me tatuazh kushtuar babait të ndjerë

Motra e tij, Kim Kardashian kishte shpërthyer me lot kur Kanye prezantoi hologramin e babit në ditëlindjen e 40-të të saj.

Tani, radha ka qenë e Rob Kardashian që të bëjë një veprim për të kujtuar babain e ndjerë, shkruan Daily Mail.

33-vjeçari në një postim në rrjetin social Instagram, ka ndarë një imazh ku shihet se ka bërë tatuazh portretin e Robert Kardashian.

Fytyra e tij duket të jetë vizatuar nga një fotografi e realizuar në mes viteve 1990 dhe 2000, atëkohë kur kishte flokët e gjata.

“Faleminderit vëlla”, kishte shkruar Rob në përshkrim, që i dedikohej mikut që i bëri nderin.

Ndërkaq, Robert ndërroi jetë në vitin 2003, pasi humbi betejën me kancer.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...