Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Robert Berisha premton se do të realizojë një intervistë me Nora Istrefin: Ta shohin të gjithë se kemi raporte shumë të mira

Këngëtari i njohur Robert Berisha po vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i pëlqyer nga publiku.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në “Wake Up” përmes një lidhje ‘skype’ ku ka folur më shumë për emisionin e tij të ri dhe të ftuarit që do të ketë.

I njëjti ka premtuar se në emision do jetë e ftuar edhe ish-bashkëshortja e tij, këngëtarja Nora Istrefi.

“Nora është fjalëpak. Është e vështirë ta bësh të flasë dhe të qeshë sepse ajo nuk i ka qejf intervistat”, u shpreh artisti i njohur.

“Të gjithë sy hapur do presin se çfarë interviste do të bëjmë ne të dy, une mendoj ta lë një muhabet të lirë dhe të shohin që raportet tona janë aq të mira”, shton më tej Roberti.

Nora dhe Roberti ndërkohë u ndanë gjatë vitit të kaluar dhe tani ruajnë raporte mjaft të mira me njëri-tjetrin.

Të njëjtit po ashtu janë prindër edhe të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Renee.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...