Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Ronaldo rezulton pozitiv me Covid-19

Ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19, ka konfirmuar kombëtarja portugeze.

Ronaldo është konfirmuar si pozitiv të Hënën dhe është liruar nga ekipi dhe do të mungoj në ballafaqimin me Suedinë të Mërkurën.

Po ashtu, raportohet se 36 vjeçari nuk ka simptoma dhe tashmë është vet-izoluar.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...