Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Rrahje masive mes shtatë sirianëve në Prishtinë, policia jep detaje

Rreth orës 22:00 ka ndodhur një rrahje në rrugën ”Ilir Konushevci” në Prishtinë, raporton Gazeta Sinjali.

Në këtë rrahje kanë qenë të përfshirë shtatë persona, të cilët janë shtetas të huaj dhe aktualisht supozohet të jenë Sirianë, ndërsa dy prej tyre janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Menjëherë për këtë rast, Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe më pas ka dërguar pesë të dyshuar në stacionin policor.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...