Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Rrokulliset autobusi në rrugën Prishtinë- Gjilan

Një aksident i rënë trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë- Gjilan.

Një autobus si pasojë e këtij aksidenti është rrokullisur.

Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Mund të konfirmoj se aksidenti ka ndodhur në rrugën Prishtinë- Gjilan, saktësisht në fshatin Parallovë”, ka thënë Hashani.

Ai tutje ka bërë të ditur se si pasojë e aksidentit, në bazë të informacioneve të deritanishme tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Hashani ka bërë të ditur se policia janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.“Policia po merret me rastin, nuk dihen endet shkaqet e këtij aksidenti”, ka thënë Hashani.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...