Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Rrokulliset një veturë në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Gjatë mëngjesit të sotëm, rreth orës 08:00, në magjistralen Prishtinë – Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku, me ç’rast është rrokullisur një veturë.

Zëdhënësja e Policisë, Florie Ahmeti, ka thënë për “Zërin” se nuk ka persona të lënduar dhe me rastin po merren njësitet e trafikut.

“Rreth orës 08:00, në rrugën Prishtinë – Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku një veturë, e cila ishte në lëvizje, për shkaqe akoma të panjohura, e ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur. Duke u bazuar në të dhënat e deritanishme, nuk ka persona të lënduar. Me rastin po merren njësitet e trafikut”, ka thënë ajo.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...