Agjencia Zhurnal.KS
Kulturë

Sada Jakupi fiton çmimin BEST CHILDREN EUROASIA 2020

Shkup, 10 nëntor, zhurnal.mk – Sadat Jakupi nga Shkupi është shpallur ka fituar çmimin si BEST CHILDREN EUROASIA 2020.

Ky event i organizuar nga Fashion Studio Crnokrak ka përzgjedhur Sadat Jakupin si fëmijën më të mirë, njëherit me çmimin Princ EuroAsia 2020.

Jakupi shprehet i emocionuar nga këto çmime duke theksuar se mirnjohjet në fjalë për të paraqesin shtytje dhe inkurajim për të punuar dhe arritur diçka të rëndësishme në jetë.

Postime të ngjashme

Anulohet Festivali i Rokut në Gjenevë

S.B.

Futet në librin e rekordeve Guiness, shitet piktura më e madhe në botë për 62 milionë dollarë në Dubai

S.B.

Garvanliev të mbetet përfaqësuesi i Maqedonisë së Veriut në Eurosong 2021

T E

Librat e Kunderës, betejë e përjetshme e njeriut me sistemin

S.B.

Vdes poeti dhe eseisti i njohur polak, Adam Zagajewski

S.B.

Shoqata Tradita e organizoi Edicionin V të manifestimit letrar ndërkombëtar Shtigje poetike

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...