Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sara dhe Ledri nisen për në Gjermani

Çifti i njohur Sara dhe reperi i njohur Ledri janë  çifti më i përfolur i momentit, ata së bashku po presin edhe një fëmijë.

Para disa ditësh Sara dhe Ledri bënë një event për fëmijun që po vië në jetë, kështu duke u bërë ky event  “Baby shoëer” më i përfolur i momentit.

Në Prive, në rubrikën e vërtëtë e pa vërtëtë është përfolur se çifti do të largohet nga Kosova dhe ky lajm rezultoi të jetë shumë i vërtetë.

Megjithatë pas festës si duket  çifti do të largohen duke marre rrugë për në Gjermani, Sara është në javët e fundit të shtatzënisë, kështu po pritet që ajo të lind atje.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...