Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sara Hoxha fut trupin në allçi, ruan si kujtim vijën trupore gjatë shtatzënisë

Do vetëm edhe pak kohë që fëmija i shumëpritur në familjen Vula të vijë në jetë.

Sara dhe Ledri duken shumë të emocionuar që do të bëhen prindër për herë të parë, teksa vazhdimisht i mbajnë të azhurnuar fansat me më të rejat rreth tyre.

Së fundmi, Sara duke dashur të mbajë kujtimet e shtatzënisë, ka realizuar diçka vërtetë të veçantë në trupin e saj.

Ajo është futur në allçi, duke realizuar skulpturë hiret e saj trupore gjatë shtatzënisë, për t’i ruajtur si kujtim.

Sara ka publikuar në rrjetin social disa fotografi të gjipsit, ndërsa e ka cilësuar si një përvojë interesante këtë.

“Kjo ishte kënaqësi. A ka ndonjë gjë tjetër që mund të bëjmë për ta mbajtur shtatzëninë kujtim? Do të të tregoj një ditë se çfarë kam ndërmend të bëj me këtë shtypje gipsi gjatë shtatzënisë. Nuk është bërë akoma”, ka shkruar Sara në Instagram.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...