Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sara Hoxha publikon fotografinë e parë të realizuar me Ledrin

Ajo ka marrë vëmendje të madhe kohëve të fundit në faqet rozë.

Fjala është për partneren e reperit Ledri Vula, Sara Hoxhën, e cila po vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mbi 200 mijë ndjekës në Instagram, publikon me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Ajo këtë herë u ka dhënë mundësi ndjekësve të pyesin më shumë rreth jetës private e po ashtu edhe për raportin me partnerin e saj.

Në mesin e shumë pyetjeve rreth shtatzënisë dhe lidhjes me Ledrin, Sarës iu kërkua të ndajë fotografinë e parë të realizuar me artistin shqiptar.

“Fotoja e parë e juaja dhe Ledrit?”, ka qenë pyetja – ndërkohë që zeshkania nuk hezitoi të sjell imazhin e tyre duke qenë shumë pranë njëri-tjetrit.

Sara dhe Ledri ndërkaq së shpejti do bëhen prindër për herë të parë të një vajze.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...