Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sara Hoxha tregon momentin kur Ledri kuptoi se do bëhet prind

Blogerja e njohur, Sara Hoxha dhe Ledri Vula, së shpejti do të jenë prindër të një vajze.

Të gjithë e kuptuan lajmin e lumtur, por deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka ndarë momentet kur kuptuan se do kenë atë epitet.

Sara në një postim në rrjetin social Instagram ka ftuar fansat ta pyesin, ku pati prej atyre nga më të ndryshmet.

Një fans e pyeti se si i kishte treguar se është shtatzënë, teksa Sara rrëfeu se nuk ishte ashtu siç e ka paramenduar.

“Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë që do të ndodhte. Isha në Gjermani kur e kuptova dhe më duhej ta bëja përmes telefonit në kamerë”, është përgjigjur ajo.

Vlen të përmendet se mbështetësit e dyshes mezi po presin lajmin e lindjes së fëmijës së tyre.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...