Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Scott Disick sërish vazhdon takimet me vajza, kësaj radhe me një modele bionde

Duket se Scott Disick do të jetë në takime të vazhdueshme me vajza, që nga ndarja e tij me Sofia Richie.

Ai është parë tashmë në West Hollywood së bashku me një modele bionde, e cila shfaqej plot shik, shkruan Daily Mail.

37-vjeçari shihej të dilte nga një restorant, ndërsa afër tij gjendej edhe bukuroshja, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur.

Ajo mbante të veshur një fustan me ngjyrë të gjelbër të errët, ku përmes kësaj dukje i theksoheshin linjat trupore.

Ndërkaq, Scott si zakonisht ishe më modest sa i përket veshjes, ndërsa shihej me një bluzë dhe pantallona të thjeshta.

Gjatë këtij muaji, ai është parë në një takim edhe me modelen Bella Banos, në Nobu të Malibusë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...