Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Selena Gomez bashkëpunon me STX dhe 21 Laps për filmin “Dollhouse”

Selena Gomez është duke shikuar për një rol kryesor në “Dollhouse”, një film horror i vendosur në skenën elitare të modës në New York.

Ajo do të punojë në këtë film, së bashku me Shawn Levy dhe Dan Cohen të 21 Laps.

Ndërkaq, STXfilms ka të drejta globale për “Dollhouse”.

Filmi, i përshkruar si një triler psikologjik në frymën e “Black Swan”, është në kërkim të një regjisori, ndërsa Michael Paisley është kujdesur për skenarin.

“Përfshirja e Selenës në këtë është shumë emocionuese. Ajo është jashtëzakonisht e talentuar si yll dhe producente”, tha kryetari i grupit ‘Motion Picture’ të STXfilms, Adam Fogelson.

“Bashkimi i Selenës me ekspertizën e Shawn dhe Dan në zhanrin horror do të lartësojë ‘Dollhouse’ dhe ne nuk mund të ishim më të ngazëllyer nga mënyra se si po zhvillohet kjo”.

Gomez vitet e fundit po përfshihet më shumë pas kamerës. Ajo qëndron gjithashtu prapa “Hotel Transylvania 4” si dhe prapa komedisë “Broken Hearts Gallery’.

Më tej, ajo do të shfaqet përballë Steve Martin dhe Martin Short në “Only Murders in the Building” të Hulu.

E njëjta do jetë pjesë e “13 Reasons Why” të Netflix dhe dokumentarin “Living Undocumented”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...