Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Shahini publikon videon se si do të zbatohen protokollet e shëndetësisë nëpër shkolla

Ministrja e Arsimit, Sportin dhe Rinisë Besa Shahini ka shpërndarë nëpërmjet një videoje në profilin e saj zyrtar në Facebook rregullat dhe protokollet që do të zbatohen në të gjitha shkollat e vendit.

Në videon e publikuar nga Shahini sqarohet qartë sesi do të zbatohen rregullat e vendosura nga Ministria e Shëndetësisë në hyrjen e nxënësve dhe mësuesve në shkollë.

Njoftimi i plotë:
Zbatimi me përpikëri i rregullave dhe ndjekja e çdo protokolli për kujdesin shëndetësor, është mënyra më e mirë për të mbrojtur shëndetin e gjithsecilit.

https://www.facebook.com/shahinibesa/posts/2671583593098737

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...