Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Shkenda Dubova rikthehet me poza të reja, duket në formë të mirë trupore

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Shkenda Dubova, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Megjithatë, ajo po i mban ndjekësit e saj të zhurnuar përmes fotografive atraktive që shpërndan në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka realizuar disa fotografi të reja, duke pozuar pranë veturës së saj luksoze të tipit ‘Audi’.

Me një kostum ngjyrë kafe dhe flokë kaçurrela, Dubova është dukur mjaft tërheqëse dhe joshëse në këto imazhe.

Ajo çfarë bie më shumë në sy janë linjat trupore të këngëtares, e cila duket se është në top formë.

Kjo vjen edhe si rezultat i qendrës së dobësimit që ajo ka, pasi këngëtarja dhe modelja e njohur prej vitesh ushtron një veprimtari të tillë në kryeqytet.

Kujtojmë që kënga e fundit që ajo ka sjell për fansat ka qenë plot katër vite më parë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...