Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Shkup/ Përplasi këmbësorin me veturën e tij dhe u largua nga vendi aksidentit

Në datën 06.10.2020 në orën 19.15 është denoncuar se në rr. “Gjorçe Petrov” në Shkup, një automjet i panjohur ka goditur këmbësorin N.T.(80) nga Shkupi pas çka ka ikur nga vendi i aksidentit. Në aksident, N.T. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer hetim nga ekipi hetues i SPB-Shkup dhe po punohet për zbardhjen e rrastit.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...