Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Shkupjani u lëndua rrëndë pasi ra nga motoçikleta

Dje në orën 15.00 është denoncuar se në bul. “Aleksandar Makedonski në Shkup, mopedi “Piaxhino”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga V.B.(24) nga Shkupi, ka rrënë në rrugë.

Në aksident motoçiklisti ka marrë lëndime të rrënda, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...