Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Shoqja më e mirë”, Xhensila Myrtezaj publikon imazhin e ëmbël krah vajzës

Xhensila Myrtezaj po argëtohet mjaft shumë me vajzën e saj të vogël.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku, janë ndër çiftet më të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Që nga fillimet e para ata nuk u përfolën për skandale në çift e tani vazhdojnë të njëjtin ritëm më të lumtur se kurrë pranë vajzës së tyre Ajkës.

Fotot që i publikojnë në rrjete sociale shumica janë krah vogëlushes Ajka e së fundmi ishte Xhensila e cila e ka publikuar në Instagram imazhin e ëmbël.

Këngëtarja pranë postimit është shprehur se vajzën e ka shoqen më të mirë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...