Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Shtërpcë, rrihen 6 persona, për shkak të një borxhi

Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 6 persona të dyshuar në Shtërpc, pas një mosmarrëveshje në mes tyre.

Kjo ka ndodhur si pasoj e një borxhi, ku si pasojë e rrahjes lëndime kanë pësuar të gjithë të dyshuarit të cilëve u është ofruar tretmani mjekësor.

Ndërsa me urdhër të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i plotë:

“Shtërpcë 11.11.2020 16:40. Janë arrestuar 6 të dyshuar m/k, pasi që pas një mosmarrëveshje në mes tyre rreth një borxhi ka ardhur deri te rrahja mes tyre, ku si pasojë e rrahjes lëndime kanë pësuar të gjithë të dyshuarit të cilëve u është ofruar tretmani mjekësor. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt”.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...