Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Si ishte eksperienca e burgut për Nushin?!

Nushi njihet si një nga reperët që flet hapur për jetën e tij. E në rrëfimin e gjatë që kishte për rrugëtimin artistik por edhe personal, artisti tregoi se ka pasur shumë vështirësi në jetë.

Një ndër to ishte edhe burgu, të cilin e kishte përjetuar në moshën 20 vjeçare.

“Çdo njeri mundet me u ballafaqu me këtë ndonjë ditë. Kam qenë i ri kur më ka ndodhur rasti. T’bijn mend shumë sene, është një shkollë në veti, shumë sene të mëson”, u deklarua Nushi në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”.

Në anën tjetër, tregoi se muzika atë moment të jetës nuk ka qenë prezent, por ka pasur raste kur ka shkruar tekste.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...