Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Simon Cowell rikthehet në ekranet televizive, pas iu nënshtrua një operacioni

Simon Cowell gjatë muajit gusht të këtij viti ishte përfshirë në një aksident me biçikletën e tij elektrike.

Pasi u detyrua t’i nënshtrohet një operacioni, Simon i është dashur që të largohet për një kohë nga ekranet televizive, shkruan Daily Mail.

61-vjeçari po ashtu u zëvendësua në jurinë e “Britain’s Got Talent”, teksa ‘show’ duhet të vazhdonte pa të.

Ndërkaq, thuhet se Cowell do të rikthehet për herë të parë në ekranet televizive me një dhjetor të këtij viti.

Kësaj radhe ai do të ketë vetëm një paraqitje të shkurtër, pasi në anën e panelistëve do të kthehet në vitin 2021.

Deri më tani Ashley Banjo ka qenë në vendin e Simon, teksa Amnda Holden drejtonte ekipin e jurisë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...