Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Simon Cowell shihet për herë të parë në ditëlindjen e 61-të, pasi ra nga biçikleta elektrike

Simon Cowell është parë për herë të parë që kur incidentin me biçikletë.

Ai të dielën ka festuar ditëlindjen e 61-të, ndërsa janë publikuar imazhe të shumta të tij, shkruan Daily Mail.

Partnerja e tij, Lauren Silverman, kishte organizuar një festë të vogël, në të cilën morën pjesë vetëm familjarët e ngushtë.

Juristi i “X Factor” ndërkohë që po shërohet, është parë i veshur me një bluzë dhe pantallona të thjeshta.

Cowell ka qenë në spital që nga muaji gusht i këtij viti, pasi ra nga biçikleta elekrike, afër shtëpisë së tij në Malibu.

Për shkak të gjendjes së tij shëndetësore, ai është dashur të zëvendësohej në jurinë e edicionit të “Britain Got Talent” që u mbajt këtë vit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...