Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Sinan Vllasaliu i këndon Ushtrisë së Kosovës në këngën e re

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vlasaliu, ka publikuar dy këngë të reja brenda një dite.

Vetëm pak orë pasi publikoi baladën e tij më të re me titull “Dreqi e marrtë”, Sinani ka sjell edhe këngën e tij të dytë me titull “Ushtria e Kosovës”.

Kjo këngë e cila është me motive patriotike vjen për dëgjuesit në kanalin YouTube vetëm në versionin audio.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Arsim Bunjaku, gjersa orkestrimin e ka realizuar Florent Boshnjaku.

Kënga është një dedikim për Ushtrinë e Kosovës e cila u formua dy vjet më parë.

Sinani duket të jetë shumë aktive me projekte të shumta muzikore për fansat e tij këtë fundvit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...