Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Sindikata policore viziton Agjencinë për Zbulim

Shkup, 17 shtator – Zhurnal.mk – Delegacioni i Sindikatës Policore të Maqedonisë së Veriut (SPMV) i kryesuar nga kryetari Marjan Kicev dhe sekretari i përgjithshëm Kiro Trajkovski realizoi takim pune me drejtorin e Agjencisë së Zbulimit, Erold Musliu.

Në takim, siç kumtoi SPMV, drejtori i AZ Musli, e ka potencuar rëndësinë e bashkëpunimit të mirë me Sindikatën e policisë si sindikatë e vetme përfaqësuese për të punësuarit në Agjencinë e Zbulimit dhe gatishmërinë e bashkëpunimit në interes të të punësuarve.

“Qëllimi i vetëm i Sindikatës Policore të Maqedonisë është të vazhdojmë me bashkëpunimin e shkëlqyeshëm me udhëheqësinë e Agjencisë së Zbulimit me qëllim të sigurimit të kushteve më të mira për punë dhe përmirësimin e standardit të të punësuarve në Agjencinë e Zbulimit”, theksoi Marjan Kicev në fjalimin para të pranishmëve.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...