Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Skerdi me mesazh për ndjekësit: Kujdesuni për veten, merreni seriozisht këtë virus

Reperi i njohur shqiptar, Skerdi, është mjaft aktiv dhe ndan me ndjekësit vazhdimisht postime në rrjetet sociale.

Ai së fundmi ka publikuar një postim në InstaStory, me anë të të cilit inkurajon ndjekësit të kenë kujdes nga virusi COVID-19.

Krijuesi i hitit “Amelia” ka shtuar se duhet të kemi sa më shumë kujdes për veten dhe se duhet të marrim seriozisht virusin.

“Kujdesuni për veten. Merreni seriozisht këtë virus”, ka qenë mbishkrimi sipër imazhit.

Kjo pasi kohëve të fundit numri i rasteve pozitive apo të infektuarve me coronavirus është rritur mjaft shumë, duke u konsideruar si një valë e dytë e pandemisë.

Në Kosovë ndërkohë sot (e mërkurë) janë shënuar 733 raste të reja dhe katër të vdekur, ndërsa në Shqipëri u regjistruan 507 raste të reja dhe 11 të vdekur.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...