Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Skerdi punoi në disa këngë të reja, derisa qëndroi në izolim për shkak të infektimit me COVID-19

Reperi nga Shqipëria, Skerdi Ago, javë më parë njoftoi se ishte infektuar me COVID-19 së bashku me gruan e tij, prezantuesen Vesa Rama.

Derisa çdo i prekur me virus duhet të qëndrojë i izoluar, një gjë të tillë e ka bërë edhe artisti shqiptar.

Megjithatë, i njëjti ndonëse i sëmurë tregoi se nuk ka qëndruar kot në shtëpi.

Përmes rrjeteve sociale, Skerdi zbulon se ka punuar në disa projekte dhe ka gati ‘shumë demo’.

“Kush është punëtor, punon. Gjatë kohës kur kam qenë me COVID-19 i kam punuar në shtëpi këto demo, kështu që kemi projekte plot”, ka shkruar ai në një postim të ndarë në InstaStory.

“Amelia” ndryshe mbetet kënga e fundit e lansuar nga Skerdi, e cila tanimë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...