Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Sky: Totti është infektuar me coronavirus

Sky Sport Italia raporton se ikona e Romës, Francesco Totti, ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Ish-futbollisti italian thuhet te ketë pasur disa simptoma, ashtu që i është nënshtruar testimit dhe ka dalë pozitiv për COVID-19.

Para testimit, 44-vjeçari kishte temperaturë dhe ndihej i plogësht fizikisht, ashtu që vendosi të testohej.

Në ndërkohë bëhet e ditur se gjendja e tij shëndetësore është duke u përmirësuar dhe ai ndihet më mirë.

Kujtojmë që në muajin tetor, babai Francescos, Enzo Totti, ndërroi jetë në moshën 76 vjeçare si pasojë e infeksionit me COVID-19, ndërsa kishte edhe sëmundje të tjera shoqëruese.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...