Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Stresi paralajmëron këngë të reja nga albumi “Arkimed”

Rep-artisti i njohur, Stresi, është ndër më të komentuarit në estradën shqiptare.

Ai kohë më parë ka paralajmëruar lansimin e albumit ‘Arkimed’’, nga i cili po publikon projekte me klipe.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të sjell këngë të reja.

“Këngë të reja do të vijnë nga albumi ‘Arkimed’”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Ndërkaq, “Per Veti” mbetet hiti i fundit, që erdhi në bashkëpunim mes tij, Finem dhe Solo.

Që vite më parë, Stresi ka rezultuar mjaft i suksesshëm, duke numëruar një numër të konsiderueshëm të admiruesve të muzikës së tij.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...