Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Studentët dhe pensionistët prej nesër do të mund ta vazhdojnë vlefshmërinë e biletave për vitin 2021

Shkup, 4 nëntor, zhurnal.mk – Ndërmarrja Qarkulluese Publike (NQP) Shkup informon se prej nesër shfrytëzuesit e biletës vjetore pa pagesë të studentëve dhe biletës për persona të moshuar, mund ta vazhdojnë vlefshmërinë për vitin e ardhshëm.

Vazhdimi i biletës bëhet në qendrat për personalizim të NQP Shkup.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...