Agjencia Zhurnal.KS
Bota

Stuhia godet Greqinë, raportohen dëmtime në disa zona

Moti i keq ka përfshirë Greqinë. Meisat vendase raportojnë se janë shkaktuar edhe dëme në disa zona.

Sipas ekipit të zjarrfikësve, pak pas orës 9:20, u bënë 148 thirrje, kryesisht për prerjen e pemëve dhe heqjen e objekteve me problemin më të madh të regjistruar në  Peristeri, Chaidari, Egaleo, Heraklion, Nea Ionia.

Nga pamjet e publikuara shihet se erërat e fuqishme dhe kanë rrëzuar emë, ndërsa janë dëmtuar edhe ndërtesa. g.v/abcnews.al

Postime të ngjashme

Afrikë, shkon mbi 110 mijë numri i vdekjeve nga COVID-19

S.B.

Vendimi për lockdownin gjatë pashkëve, Merkel u kërkon falje gjermanëve

S.B.

Borell: BE synon krijimin e rrjetit për parandalimin e sulmeve kibernetike

S.B.

Blinken vazhdon presionin ndaj Berlinit mbi ”Nord Stream 2”

S.B.

SHBA i kërkon Johnson & Johnson respektimin e kontratave të furnizimit

S.B.

Merkel kthen mbrapsht vendimin për mbyllje totale gjatë Pashkëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...