Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Sulmi terrorist në Vjenë, Rama zemërthyer: Lutjet tona shkojnë për viktimat dhe familjarët

Pas ngjarjes së rëndë të sulmit terrorist në Vjenë Kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale duke u shprehur se ndjehet zemerthyer dhe se lutjet shkojnë për viktimat dhe familjarët.

Pas ngjarjes së rëndë të sulmit terrosit në Vjenë Kryeministri Edi Rama ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale duke u shprehur se ndjehet zemwrthyer dhe se lutjet shkojnë për viktimat dhe familjarët

Zemër i thyer nga sulmi terrorist në # Vjenë që është edhe më shumë sot zemra e Evropës sonë. Mendimet dhe lutjet tona janë me viktimat dhe familjet e tyre. Vlerat tona të përbashkëta do të jenë gjithmonë më të forta se çdo ekstremizëm i dhunshëm. Ne qëndrojmë të vendosur me Austrinë“, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...