Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Sulmon të dashurën, ajo e denoncon

Tetovë, 3 nentor – Policia e Tetovës raportoi një sulm fizik ndaj një gruaje 47-vjeçare për të cilën është identifikuar një burrë 37-vjeçar nga një fshat në Tetovë.

Ai u ndalua mbrëmë rreth orës 20:10, pasi ai sulmoi gruan dy orë më parë.

– Zyrtarët policorë të SPB-së në Tetovë arrestuan 34-vjeçarin MM nga një fshat në Tetovë, i cili më parë kishte ofenduar dhe sulmuar fizikisht një grua 47-vjeçare, me të cilën kishin qenë në lidhje dashurie për një kohë të gjatë, rreth orës 18:40, njofton policia e Tetovës.

Nga SPB në Tetovë thonë se i kanë marrë të gjitha masat për ta sqaruar rastin.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...