Agjencia Zhurnal.KS
Ekonomi Maqedoni

Takim i kryeministrit Zaev dhe ekipit qeveritar ekonomik me përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave

Shkup, 7 shtator – Zhurnal.mk – Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe ekipi qeveritar ekonomik sot do të kenë takim me përfaqësues të Lidhjes së Sindikatave (LSM).

Takimi, siç paralajmëruan nga pres-shërbimi qeveritar, është paraparë që të fillojë në orën 14 në ndërtesën e LSM-së.

Para vetë fillimit të takimit kryetari i Qeverisë, Zoran Zaev dhe kryetari i LSM-së, Darko Dimovski, siç është paralajmëruar, do të japin deklarata për mediat.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...