Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Të gjithë sytë ishin tek Melania Trump teksa votoi në Florida

Melania zgjodhi të vishet në “Gucci” në ditën e zgjedhjeve.

Zgjedhjet presidenciale në Amerikë janë ngjarja më e përfolur në mbarë botën që prej ditës së djeshme.

Derisa numërimi i votave po shkon drejt fundit, në mediet ndërkombëtare po diskutohen edhe shumë detaje të tjera nga dita e votimit.

Vëmendje të madhe gjatë ditës së djeshme mori edhe zonja e parë, Melania Trump, e cila votën e saj e hodhi në Florida.

Ajo kishte zgjedhur të vishej me një fustan të bardhë me fije ari, të kombinuar me një çantë të brendit “Hermes” dhe këpucë “Christian Louboutin”.

Pasi votoi, bashkëshortja e presidentit Trump iu bashkua atij për të përcjellë procesin e zgjedhjeve nga Shtëpia e Bardhë. 

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...