Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Të shtëna armësh në një qendër tregtare në Mitrovicë

Të shtëna armësh në një qendër tregtare në Mitrovicë Dje në Mitrovicë është shtënë me armë zjarri në drejtim të një qendre tregtare.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur gëzhoja dhe predha plumbash.

Policia thotë se po e heton rastin, nuk raportohet për të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:SHKAKTIMI RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM /Mitrovicë 30.11.2020 – 22:00. Nga sigurimi i objektit te një qendre tregtare, është raportuar se persona të pa njohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të objektit. Në afërsi të qendrës është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë, ndërsa në brendi të objektit janë gjetur dhe konfiskuar pesë predha. Rasti është duke u hetuar. 

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...