Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Të shtënat me armë në Çair, policia arreston një person

Shkup, 5 nentor – Ministria e Punëve të Brendshme njofton se ka arrestuar një person në lidhje me rastin e datës 02.11.2020, kur sipas raportimit, në rrugën “Cvetan Dimov” një grup i armatosur kishte qëlluar me armë zjarri drejt shtëpisë së A.K.

Policia njofton se është arrestuar personi K.L. (24) nga Shkupi. Gjatë bastisjes policia ka gjetur edhe armën me të cilën është gjuajtur.

24-vjeçari është arrestuar dhe kundër tij është parashtruar padi penale, ndërsa me vendim të gjykatësit në procedurë paraprake, për të akuzuarin janë caktuar 30 ditë paraburgim.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...