Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Tërmet në Shkup

Shkup, 2 dhjetor, zhurnal.mk – Një termet i fuqishëm me intensitet prej 3,4 sipas shkallës së Rihterit u ndje në Shkup dhe në disa qytete të vendit.Sipas informacioneve të fundit epiqendra ishte në lagjen Ilinden të Shkupit.

Observatori Sizmologjik në Fakultetin e Shkencave Matematiko-Natyrore në Shkup pritet të jep më shumë detaje gjatë orëve në vijim.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...