Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Tërmeti shkund vendin tonë, epiqendra në kufirin me Kosovën-Serbi

Shkup, 5 dhjetor – Para pak minutash një termet ka goditur kufirin Maqedoni e Veriut – Kosovë – Serbi derisa dridhjet janë ndier edhe në kryeqytet dhe qytetet tjera të vendit në pjesën veriore dhe veriperendimore.

Ndonëse ende nuk ka të dhëna mbi magnitutën e tij, megjithatë dridhjet kanë shqetësuar qytetarët.

https://m.emsc.eu/index.php#page2

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...