Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Teuta Arifi: Parkingjet nëntokësore do t’i realizojmë këtë mandat (Video)

Tetovë, 9 nentor – “Në vitin 2013 kur e kam marrë detyrën si kryetare e Komunës së Tetovës, Tetova ka pasur një problem të madhe. Problemin me ujin e pijshëm.

Gjatë asaj periudhe arritëm të ndërtojmë 11 kilometra rrjet ujësjellësi”, deklaroi kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi në Click Plus në TV21.

Kryetarja e Komunës së Tetovës në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se parkingjet nëntokësore do të përfundojnë këtë mandat.

https://www.facebook.com/watch/?t=0&v=987257451785445

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...