Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Thaçi priti në takim lamtumirës ambasadorin Thimonier, i ndanë mirënjohje

Tetovë, 9 tetor – Sot, në zyrat e PDSH-së, Menduh Thaçi priti në takim miqësor e përshëndetës ambasadorin e Francës z. Christian Thimonier.

Në shenjë falenderimi për aktivitetin fisnik të Ekselencës së Tij përgjatë viteve në R. e Maqedonisë së Veriut, kryetari i PDSH-së ndau mirënjohje duke i dëshiruar shëndet dhe sukses në detyrat e reja.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...