Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“The Rock” dhuron lojëra për fëmijët në spital

Aktori i njohur, Dwayne “The Rock” Johnson së fundmi ka surprizuar një numër të madh të fëmijëve në spital.

Ai ka zgjedhur që një pjesë e tyre që nuk mund të dalin nga spitali, t’iu dërgojë videolojëra me të cilat mund të argëtohen, shkruan Mirror.

Një gjë të tillë aktori e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku bëri thirrje që të qëndrojnë me motiv.

“Qëndroni duke buzëqeshur dhe argëtohuni”, është shprehur ai.

Pothuajse 50 mijë fëmijë do të kenë mundësinë të luajnë me ‘Xbox’, pajisje kjo që përdoret nga një shumicë e madhe.

Kjo nuk është hera parë që “The Rock” po ndërmerr një gjë të tillë, pasi vite më parë ai dhe Bill Gates kishin dhuruar seritë më të reja të lojërave.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...