Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Theret me thikë një i mitur në Prishtinë, dërgohet në QKUK

Policia ka bërë të ditur se dje rreth orës 11:30 në Prishtinë është raportuar se një i mitur është i lënduar, dyshohet me mjet të mprehtë thikë dhe është duke u trajtuar në QKUK.

Nga i lënduari është kuptuar se kishte një zënkë me një të dyshuar dhe si pasojë e zënkës ka ndodhë lëndimi i viktimës.

I dyshuari është kontaktuar dhe do të lajmërohet në polici në ditët e ardhshme. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...