Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Tiësto bëhet baba për herë të parë

DJ me famë botërore, Tiësto, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Annika Verwest, kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

Këtë e ka bërë të ditur vet DJ, përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Ai ka shfaqur imazhin e vajzës dhe njashtu të partneres së tij në maternitet pas lindjes.

“Përshëndetje vajzës time Viola Margreet Verwest. Ajo më jep ndjenja që kurrë nuk e dija se kisha në vetvete. Dhe nëna e saj Anniuka Verwest është një kampione e vërtetë. Si mund të dukesh kaq bukur pasi vetëm ke lindur?!”, shkroi Tiësto në Instagram.

Urimet për DJ-in e njohur kanë qenë të shumta nga ana e ndjekësve të tij në Instagram.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...